Hizmetlerimiz

Sigorta

Ülkemizde tüm motorlu taşıtların sigortalı olması zorunluluğunun dışında ayrıca ek olarak kendi hasar onarımları ile ilgili ek bir sigorta (Kasko) yaptırmaları gerekmektedir. Ancak, uzun metinler, anlaşılmaz kelimeler, yoruma açık maddeler, kısıtlı zaman ve yüksek fiyatlar gibi nedenler ile gerekli durumlarda ihtiyaca cevap vermeyen poliçeler satın alınmak, hem yüksek maliyetli hem de ihtiyaca yönelik olmayan ürünler nedeni ile gerekli olduğunda türlü sorunlara neden olmaktadır.

Bu nedenle, alternatif firmalar ile ihtiyaca uygun ve en iyi fiyat alternatiflerinin sunulması ve motorlu taşıtınızı kullanım performans ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun şartlarda sigorta poliçelerinin satın alınması konusunda destek veriyoruz. İhtiyacınız olduğunda, almış olduğunuz poliçenin size maksimum seviyede destek vermesini sağlayan ürünler ile buluşturmayı sağlıyoruz.

Üstelik vereceğiniz vekâlet ile avukatlık ya da aracı firmalara ek komisyon ödemeden değer kaybı takipleriniz konusunda da yanınızdayız.