Hizmetlerimiz

Kiralama Hizmetleri

Araç bedellerindeki artış, KDV ve gelir vergisi gibi kalemlerdeki faydaları nedeni ile uzun süredir sektörde kuvvetli yer tutan kiralama süreçleri, sektör de yaşanan olumsuzluklar nedeni ile bir çok alternatif üretmiştir. Ancak bu alternatiflerin arasında, gerçekten hizmet veren, işletmenizin değerlerini dikkate alan ve ihtiyacınıza yönelik tespitler, alternatifler sunan işletmeler ile çalışmak çok kolay değil. Butik işletmelerin amatörlüğü, kurumsal firmaların çalışma kriterleri, araç temininde yaşanan aksaklıklar v.b. problemler nedeni ile kiralama süreci başlı başına profesyonel yönetim gerektiren bir süreçtir.

Bu nedenlerden dolayı, sizin adınıza sektörde sorun yaşatmadan çalışılabilecek işletmelerden teklif toplayarak fiyat & fayda analizine en uygun işletme ile bir araya getirmek üzere çalışıyoruz.

Kiralama Takip Hizmeti

İşletmenizin ihtiyaçlarına yönelik araçları temin edecek bir kiralama firması ile anlaşmış bile olsanız, motorlu taşıtlar tekerlekleri dönmeye devam ettiği her dakika risk altındadır. Bu nedenle olumsuz durumlar yaşandığında, bu durumun ivedilikle düzeltilmesi ve destek alınması konusunda birlikte hareket ediyor olacağız. Kiralama sözleşmelerinde yer alan, lastik hakları, mini onarım hizmetleri, aracın pert ya da zayii durumunda olması gerekenler, ikame araç destekleri, kilometre aşımları gibi konularda keskin kenarları olan maddelerin tamamı tarafımızdan takip edilerek, imza atmış olduğunuz sözleşmeden sonuna kadar faydalanıyor olmanızı sağlayacağız.