Hizmetlerimiz

Araç Takip Sistemleri

Şirket araçları ile ilgili en sıkıntılı bölümlerden biri de araçların nerede, ne zaman, ne kadar ve nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sahibi olamamaktır.

Bu bilgilerin olmadığı bir işletme araçlarının yıllık, aylık maliyetleri konusunda karanlık bir kuyuda yer almaktadır. Araçların karıştıkları kazalardan tutunda, kullanılan yakıt miktarının olması gereken düzeyde olmaması, trafik cezaları, aracın arıza ve bakım performansının sıklığı gibi birçok nedenden dolayı işletmeler ekstra maliyet ve hatta hukuki sorumluluklar ile karşı karşıya kalmaktadır.

Tüm riskleri ortadan kaldırmak, riski öncesinde görmek ve önlemini alabilmek imkansız değil. Talep etmeniz halinde araçlarınızı dakika dakika takip ediyoruz. Kullanıcı performans raporları, muhtemel bakım aralıkları ve yakıt maliyetleri konusunda sizlere raporlama yaparak bu riski minimuma indiriyoruz. Ayrıca, takip sistemimizde yer alan SOS hizmeti ile (hiç olmaması dileği ile) herhangi bir olumsuz durumda GPS ile yerinizi belirleyerek ihtiyacınız olan yardımın hızlı bir şekilde size ulaşmasını sağlıyoruz.

Ayrıca, sadece aracınızı takip etmiyoruz. Dilerseniz tek tuşla, Call Center personelimiz sizin adınıza check-in işlemlerinizi yapabiliyorken, anlaşmalı restoranlardan rezervasyon veya sevdiklerinize güzel sürprizler yapabileceğini, çiçek gönderme organizasyonu konusunda da destek vermek üzere hazır bekliyor olacaklar.