Hakkımızda

About

15

Yıllık setör tecrübesi

Veri Analiz Raporlama Destek ve Danışmanlık Hizmetleri

VAR Destek ve Otomotiv Danışmanlık Hizmetleri, 15 yılı aşan tecrübeli kurucu kadrosu ile şirket araçlarını ister kiralık ister öz mal olarak kullanan tüm işletmelerin gider kaleminde oldukça hatırı sayılan motorlu taşıt maliyetlerinin belirlenmesi, kusursuz işletilmesi ve giderlerinin düşürülmesi konusunda destek olmak üzere yola çıkmıştır.

Sektörün bize kattığı tecrübemiz ile işletmenizin kullanımında olan tüm motorlu taşıtların, en verimli şekilde kullanılması ve bu süreçte maliyetlerin en aza indirilmesi konusunda hassasiyetle çalışarak. Minimum maliyet, maksimum fayda sağlayacağınız sistemler geliştirmektedir.

Kadromuz, MUHASEBE, FİNANS, OPERASYON ve SSH (Satış Sonrası Hizmetler) konularında, uzun yıllar sektöre liderlik etmiş firmalarda uzmanlık ve yöneticilik yapmış. Bu tecrübeleri ile kriz dönemlerinde dahi bulundukları ve danışmanlık verdiği işletmelere sayısız fayda sağlamıştır.

Şimdi, bu tecrübeli ekip sizlerin yanında yer almakta. Sizler ile birlikte yoluna devam ederek bu alanda minimum maliyetler ile maksimum faydayı sağlamak üzere bir araya gelmiştir.